Technika a televize

Věděli jste, že bez techniky by to nebylo ono? Protože technika se využívá opravdu všude. A to nejenom na zahradě, jako například zahradní traktor nebo sekačka a další podobné stroje, ale taky technika se využívá například v nemocnici. A právě technika v nemocnici třeba někomu taky zachrání život. Vemte si třeba to, když vám někdo zachrání život pomocí defibrilátoru, nebo když máte dýchátko, abyste mohli normálně dýchat, když vám nefungují plíce. Prostě to, když se člověk udržuje na přístrojích, také taky každý rád, že to existuje. Já sama jsem toho jednou byla svědkem, když jsem byla v nemocnici zamotala se mi hlava a upadla jsem.

I tablet mám moc ráda.

Taky mě zachránili přístroje, díky který mě přivedly zpět k životu. Byla jsem opravdu v šoku, že se tohle stalo zrovna mě. Takže jsem opravdu ráda za to, že žijeme v tak vyspělé době, kdy technika je všude úplně normální a funguje skvěle. Další technika, kterou samozřejmě oceňuji, tak je to v hlavně to, co mám doma. Jako například sporák nebo lednička či pračka a další podobné věci v kuchyni. Anebo televize.

Každý má doma televizi.

A na televizi už tak moc závislá, že bych si bez televize opravdu nedokázala představit život a volnou chvíli. Televizi mám zapnutou nonstop, protože je to taky moje kulisa. Televizi mám zapnutou, i když se na ní vůbec nedívám. Protože televize mi dodává pocit toho, že nejsem doma sama, protože ve skutečnosti doma často sama jsem. Děti jsou ve škole a přítele nemám. Technika je všude kolem nás, jako třeba například televize nebo pračka lednička a další podobné věci v kuchyni. A jaká je vaše oblíbená technika a jak často ji používáte? například moje sestra zase nedá dopustit na rádio. Pro mě je to už takové retro, ale sestra ráda sportuje nebo i při opalování moc ráda poslouchá rádio, takže ona ho má stále při sobě. A to já mám zase mobil stále u sebe.