I když to vidíš neznamená to, že to není v bezpečí.

Hledáte kvalitně zpracované obalové materiály za skvělou cenu? Tak to pak jste na správném místě.
Naše firma 2pack.cz se zabývá jak maloobchodním prodejem, tak i velkoobchodním. Naše výrobky tudíž najdete v různém balení. U nás najdete širokou škálu obálek v Česku tak i na Slovensku. Nabízíme Vám vysokou kvalitu zpracování.

Chcete aby Vaše dokumenty byli chráněné? Aby se případně při přepravě či převozu nepoškodili a byli stále hezky vidět?
Tak to Vám můžeme nabídnout průhledné a potištěné nalepovací obálky ve kterých budete mít hezky dokumenty uschované, můžete je mít ve čtyřech barvách.

Nebo sháníte plastové lepící obálky? Bílé či barevné? Klasické nebo recyklované? S uchem nebo bez? U nás si vyberete co potřebujete. Bublinkové obálky proti poškození, kartónové obálky pro přepravu různých dokumentů nebo fotografií, kraftové či dopisní obálky a nebo taky nalepovací transportní obálky, které jednoduše nalepíte kam potřebujete. Hojně se to využívá ve firmách na palety s výrobky.

Je to jen na Vás co si vyberete.

Různé obaly

Ale 2pack.cz nenabízí jen obálky, ale máme tu i širokou škálu lepících pásek, sáčku a pytlů, které nabízíme se samolepící klopou a nebo se zipem, kartonů a krabic, kde si můžete vybrat ze dvou variant a to z třívrstvé a nebo pětivrstvé lepenky, folie bublinková nebo strech transparentní či barevná a mnoho dalšího, stačí se podívat na naše stránky 2pack.cz a tam najdete co potřebujete.

Kartónova krabice

S dopravou je to taky jednoduché, jakmile si vybere výrobky skladem, ihned jej odesíláme.
Potřebujete specifický rozměr nebo máte speciální přání? I na tom se můžeme domluvit, stačí nám napsat, sdělit potřebné informace a je hotovo, ale může se stát, že si na svojí objednávku nějaký den počkáte. Nastal nějaký problém? Neváhejte nás kontaktovat a my se vše pokusíme vyřešit k Vaši spokojenosti. Naše firma 2pack.cz si zákazníků velice cení a snaží se vyhovět všem. Tak neváhejte. U nás si vybere každý