Přebytečná kila

Vzpomínám si, jak jsem chtěla shodit svoje přebytečná kila. A musím říct, že je to docela velice náročné, protože dříve, když jsem dospívala a byla jsem ještě dítě, tak jsem byla obézní a měla jsem podle dětské lékařky deset kilo nadváhy. Vy se možná divíte, že na dítě to nic není, protože dítě stále hýbe a že to vyběhá. A sice ano, máte tak trošku pravdu, ale já jsem spíše jenom seděla a nechodila jsem s dětmi moc ven, protože moc kamarádů jsem totiž neměla, takže jsem všechno spíše zajídala. Měla jsem sice o čtyři roky starší sestru, Jenomže víme, jak tohle vždycky dopadá.

Konečně mám kila dole.

Starší sestry nechci mít nikdy mladšího sourozence někde venku, protože se za něj stydí, což ale opravdu nechápu proč. A proto jsem se doma raději zajídala. A později, když už jsem byla starší a chtěla jsem se líbit klukům, tak jsem si řekla, že musím zhubnout, protože jsem se podívala na internet, kde jsem našla pěknou webovou stránku bmikalkulacka.cz, kde jsem se podívala na body mass index neboli BMI. Slouží to vlastně pro výpočet toho, jestli máte nadváhu. A taky máte tam potom různé kolonky, jestli máte například podváhu nebo normální váhu, lehkou nadváhu anebo obezitu anebo dokonce extrémní obezitu, což já osobně bych nesnesla.

Už jím jenom zdravě.

Naštěstí mě se obezita nikde neprojevila a neukázala, ale vždycky jsem měla takovou mírnou nadváhu. A v poslední době, za poslední čtyři roky, jsem shodila konečně deset kilogramů. Podle mého názoru je to docela zdravé snížení váhy a jsem ráda, že jsem už taky musela obnovit šatník, a to o dvě velikosti. Takže jsem velice ráda, že díky BMI neboli body mass indexu, už mám konečně svou vysněnou postavu. A stále se ale udržuji v kondici a snažím se jíst zdravě, protože zdravý životní styl je nyní už můj velký koníček a baví mě to. A vy se taky můžete řídit podle BMI Bmikalkulacka.