Jak zlepšit váš sexuální život?

Sexuální stránka vztahu je nedílnou součástí každého partnerského soužití. Neexistují pro ni přesně daná pravidla. Vždy záleží na tom, jak si každý pár nastaví svůj partnerský život tak, aby se jim spolu žilo co nejlépe. Spokojení musíte být přece vy dva, ne společnost nebo vaše okolí a to platí zvláště v tomto případu.

Jak ale můžete docílit lepšího sexuálního života?

milenci

Nenuťte se do ničeho

Pokud se budete do jakékoliv sexuální aktivity nutit, je to špatně a nikdy to nepřinese nic dobrého. Sex by měl být dobrovolným aktem dvou lidí, kteří oba touží po tom, aby spolu mohli sdílet intimní blízkost. Partneři by neměli sami sebe nutit do ničeho, co nechtějí jen proto, že tuší, že by o to stál ten druhý partner. A rozhodně nikdy by se do ničeho neměli nutit partneři navzájem! Partnerovo ne je pro vás prostě jasná stopka, za kterou nemůžete jít.

Zdravotní problémy

Zejména po určitém věku je naprosto běžné, že i tuto oblast zasáhnou určité zdravotní problémy. Můžou to být běžné banality, jako třeba únava, bolesti hlavy, bolesti pohybového aparátu a podobně. Tedy věci, které vám můžou ztížit sexuální život ale je možný i tak. Mohou přijít ale problémy jako je třeba erektilní dysfunkce u mužů, která už vážně naruší sexuální vztah dvou osob. Většinou muži řeší tento problém tím, že navštíví lékaře a poté si koupí viagru.

pomůcky

Snažte se obměnit váš stereotyp

Dlouhodobý stereotyp není dobrý v žádné oblasti života. A to ani v té sexuální. Pokud máte pocit, že u vás tento případ nastal, promluvte si o tom s partnerem. Pro některé páry je těžké o těchto věcech mluvit, ale měli byste se naučit ve vztahu komunikovat o všem. Zkuste svůj život nějak okořenit. Pořiďte si nové erotické pomůcky, měňte polohy, místa milování, cokoliv. Fantazii se meze nekladou do té doby, dokud vám je to, co děláte, oběma příjemné.