Milujete dobrou kávu?

Pokud patříte mezi ty, kteří si rádi dají kávu klidně i každý den, můžete patřit do jedné ze dvou kategorií. Jedna skupina má ráda kvalitní kávu a dbá na její výběr, a někomu je poměrně jedno, co si do hrnku uvaří. Ať už je váš vztah ke kávě jakýkoliv, každého člověka potěší, když si může dát šálek opravdu skvělé kávy. Rozdíl mezi kvalitní kávou a tou běžně dostupnou v supermarketech je znát na první doušek. Je dobré si občas dát opravdu dobrou kávu, která pochází z proslulých plantáží například v Guatemale nebo Peru.

U nás koupíte kilovku skvělé zrnkové kávy od 549 Kč, což je za kvalitní kávu cena více než dobrá. Zkuste třeba Indii nebo Kolumbii a nechte se unášet jednotlivými tóny chutí kávy. Připravit si ji můžete podle sebe, tak jak ji máte rádi. Vychutnáte si ji jako espresso, nebo dáte přednost mocca kávě?

šálek kávy

Máme i kafe bez kofeinu
Všichni nemohou nebo nechtějí pít kofein, a pro takové zákazníky máme samozřejmě k dispozici i kávu bez kofeinu. Dopřát oblíbený nápoj si může každý bez ohledu na přítomnost kofeinu. U nás najdete několik káv, které jsou čerstvě upraženy, a které chutnají opravdu skvěle. Ostudu si s nimi neuděláte ani pokud je dáte jako dárek. Je lepší dát jednu kvalitní kávu, než více nekvalitní. Kvalitní a dobrá káva udělá radost každému, kdo ji alespoň občas pije. Užijte si výběrovou kávu klidně i ve vašem podniku, protože kvalita se prodává sama. Nabídněte svým zákazníkům něco, co si jinde nedají, a tím je naše pražená káva. Budou se rádi vracet.

káva v páce

Jedna z nejlepších káv na světě pochází z Brazílie. I tu u nás najdete a můžete si ji dát u sebe doma. Kávy sice není nikdy dost, ale i tento skvělý nápoj se musí pít s rozumem. Pití kávy má řadu zdravotních benefitů, a potěší samozřejmě i vaše chuťové pohárky, ale rozhodně nepijte víc kávy, než by se mělo. I káva může mít vliv například na nespavost