Domácí pohodlí

Máte své oblíbené oblečení, v kterém chodíte doma? Asi většina z nás dává přednost pohodlí před módou a v oblečení na doma bychom se na ulici neukázali. Vytahaná trička, ve kterých se nám dobře chodilo do práce, tepláky, které už občas mají díru na koleně, nebo něco podobného pyžamu, doma nás přece nikdo nevidí, tak proč nedotrhat oblečení, ve kterém už nechodíme ven. Kdo z nás by to nedělal, jde přece o to se doma uvolnit a neřešit zbytečnosti. Triček máme většinou spoustu, ale tepláky dnes už moc neuvidíte, určitě ne na ženách, ty totiž dnes nosí legíny.

legíny

Legíny jsou velmi příjemným druhem oblečení, protože se hodí na mnoho způsobů. Legíny na cvičení jsou pohodlné, protože svou elasticitou nebudou bránit žádnému vašemu pohybu při sportovních aktivitách, jsou ideální jak na běh, tak na jógu. Není sportovní aktivita, kterou byste nemohla dělat v legínách a tím, že přiléhají k vašemu tělu, nebudou vám nijak překážet a vlát kolem vás, jako tepláky. Legíny jsou také velmi elegantní pod šaty nebo sukni. Zvlášť na podzim a v zimě nám poslouží k tepelné pohodě. Legíny nahradily kamaše a zateplené legíny jednoznačně vypadají pod šaty elegantněji než neforemné kamaše.

tepláky

No a když se legíny vytahají a nedají se nosit ven? Přichází jejich čas, abychom je donosili doma do úplného roztrhání, protože jsou stále tím nejpohodlnějším oblečením. Ale nemusíte doma nosit jen staré obnošené legíny, které už na sport dosloužily. Můžete si koupit i dámské legíny levně Disstyle a nemusíte se v nich stydět, když půjdete vynést smetí nebo přijde nečekaná návštěva. Svého muže ale do legín neoblékejte, toho nechte v oněch teplácích, ve kterých se mu bude pohodlně vyvalovat na gauči. Legíny už dávno nejsou určeny jen pro štíhlé ženy. Pokud je doplníte vhodnou dlouhou halenkou, svetrem nebo sukní, může v nich vyrazit ven i výrazně korpulentní dáma.