Zlaté číslo mobilního telefonu vybírejte intuicí a citem


Zlatá čísla mobilního telefonu se vyznačují tím, že jsou velmi dobře, nebo alespoň snáze zapamatovatelná, a to jak pro jejich majitele, tak zejména pro každého, kdo s nimi bude operovat. Zaznamenat a pamatovat si číslo mobilu je samozřejmě snadné u číselných řad, šesti čísel po sobě jdoucích, ale existují i jiné možnosti, graficky či vizuálně zajímavé a zároveň takové, co si zapamatujete během několika minut.

mobil v ruce

Jedním z příkladů může být třeba toto: +420 607 420 420 https://www.vipcisla.cz/cs/p-100-420-607-420-420. Zde na první pohled upoutá pozornost třikrát se opakující trojčíslí 420, které je docela „neškodně“ doplněno telefonní předvolbou mobilního operátora. Není tedy nutné mít třeba zrovna šest trojek za sebou anebo postupku +420 608 123 456 anebo +420 773 456 789, tato číselná kombinace dobře vypadá a výborně se pamatuje a navíc má v sobě cosi magického, protože vyzdvihuje předvolbu +420 České republiky. Je to tak trochu podobné, s imatrikulací letadel Českých aerolinií OK, která byla a je stále pro některé letecké společnosti žádaným prodejním artiklem.

číslo 8 na asfaltu

Čísla by vás také měla oslovit

Jedna věc je zapamatovatelnost a atraktivita zlatého čísla jako takového, v jeho jedinečné podobě, ale nezapomínejte, že číslice mají také numerologický význam, a to poměrně značný. Desítková číselná soustava, potažmo v numerologii devítková, každému číslu vtiskne svérázný význam, například dvojky podporují intuici a partnerství, trojky abstraktní tvůrčí myšlení, čtyřky fyzickou sílu a manuální zručnost atd. Zlaté číslo mobilu by vás tedy mělo oslovit, i co se týče číslic samotných, jejich počtu, kombinací a vzorů.

Každopádně jedna rada na závěr – vybírejte číslo takové, jaké vyhovuje vám samotným, a nenechte se vmanipulovat cizím názorem do něčeho, čeho za pár týdnů budete litovat a pak se nakonec stejně rozhodnete jinak. Toto pravidlo ostatně platí pro veškeré rozhodování ve vašem životě.