Vypínače nejsou jenom ty viditelné části

Realizujete elektroinstalaci ve svém novém obydlí a rozhodli jste se, že poznáte každou důležitou součást vaší nové domácnosti? Pokud ano, měli byste vědět, že elektroinstalační prvky nejsou jenom to, co lidé vidí, když vejdou do místnosti. Příkladem mohou být Schneider vypínače, které jsou tvořeny hned čtyřmi základními částmi:

energie

  • Krabičky = Jde o základnu pro celý vypínač, a je tedy nutné zvolit správný rozměr a také to, do jakého materiálu krabička zapuštěná ve zdi má přijít. Rozdíly jsou mezi krabičkami, které jsou určené pro klasické zdi nebo pro sádrokartony.
  • Strojky = Zde je ukrytý celý elektroinstalační systém, a proto musí být zajištěna určitá kvalita, která nebude polevovat ani po dlouhém užívání. Také existuje mnoho druhů strojků, které jsou odlišné v tom, jakou funkci vypínačem budete realizovat. Můžete si tedy vybírat mezi klasickými spínači, které budou po jednom v kuse v místnosti nebo můžete vybírat mezi různými kombinovanými prvky.
  • Klapky = Jedná se o prvek, na který váháte, když chcete vypnout nebo zapnout osvětlení, případě nějakým způsobem provést interakci s elektroinstalací. Blízce souvisí s výběrem strojku, neboť zatímco strojek je přímý prvek elektroinstalace, klapka je spíše ovládací páka k tomu, abyste mohli s daným strojkem pracovat bez újmy na zdraví.
  • Rámeček = Pomyslně odděluje samotný elektroinstalační prvky od ostatních prvků, případě se jedná o hranici tohoto prvku, kterou je nutné zvolit s ohledem na to, jak moc nároční jste v ohledu designu těchto prvků

proud
Může se zdát, že není jednoduché vybírat, avšak když máte k dispozici dostatečně bohatý sortiment s mnoha různými prvky, půjde to opravdu snadno. Své o tom ví lidé, kteří v sortimentu značky Schneider Electric již vybírali, a proto nyní ví, že to je značka, které je možné stoprocentně důvěřovat.