Skvělá firma na prodej

Zkoušeli jste někdy prodat celou firmu? Já ne a předpokládám, že to musí být opravdu velmi obtížné, že tohle může dělat pouze nějaký profesionál, který se v tom vyzná. Protože si vzpomínám, jak můj soused jednou chtěl prodávat svou firmu, která mu přestala vynášet. Myslím si, že tam asi byl jiný problém, protože s jeho manželkou se právě rozváděli a myslím si, že ta firma v tom opravdu hrála velkou roli. Pamatuji si taky, jak si soused často stěžoval na svou manželku, že pořád někde jenom utrácí. Manželka si zase stěžovala na souseda, že je stále jenom v práci a že na ostatní kolem kašle. Nevím, kde je pravda, ale věřím, že to asi dopadlo špatně. Ale podrobnosti neznám, takže se do toho motat raději nebudu.

Sledujte firmu odkudkoliv.

A pokud vím, tak soused začal prodávat firmu. Stejně už na tom byl špatně, tak si předpokládám, že prodej firmy byl asi jeden jediný krok, jak ze všeho ven. Později se ukázalo, že je soused opravdu zadlužený, a to mě docela šokovalo. Takže by asi jejich rozvod stál za to, že jsou zadlužení? To nevím, ale je mi to úplně jedno. Protože firmy na prodej v Ostravě jsou velmi často velkým problémem. Nevím proč si někdo zakládá firmu, když jí potom prodává.

Sázím na minimalismus.

A sice chápu, že firmy na prodej v Ostravě nejsou opravdu každý den, ale občas se stane, že nějaká firma v Ostravě je na prodej. A opravdu někdy z neznámých důvodů. Třeba se někdo rozhodne, svou podnikatelskou činnost ukončit. Tak je potom logické, že firmu nabídne k prodeji. Ale zjistila jsem, že poslední dobou jsou firmy na prodej v Ostravě opravdu časté. Myslím si, že za to může taky dnešní ekonomická situace, ceny plynu a ostatní energie. Jsem zvědavá, jak všechno tohle povede dál. Protože já sama se v tom nevyznám, ale věřím, že mnoho firem na tomhle zkrachuje. A to je podle mě velká škoda. Firmy se mají rozvíjet a ne krachovat.