Šaty na svatbu


Říká se, že oblečení dělá člověka. A já s tímhle souhlasím. Znám několik lidí, kteří se oblékají tak, jak se jim to líbí, ale zase na druhou stranu také člověk musí hlavně brát v potaz to, že člověk se také musí obléknout tak, jak je třeba dáno při nějakém dress codu. Je logické, že když třeba jdete někomu na svatbu, že si nevezmete třeba nějaké černé latexové oblečení anebo červené latexové prádlo. Tohle je podle mého názoru potom opravdu takové divné a bylo by to velice nemístné. Zrovna například já jsem pozvaná jako hosté na svatbu. Stále jsem nevěděla, jaké šaty si mám vzít. Byla jsem ve dvou půjčovnách a také jsem navštívila snad deset obchodů, ale žádné šaty se mi nelíbily.

Nevěsta měla krásné šaty.

A to, když nepočítám, kolik e-shopů na internetu už jsem projela a hledala jsem dokonalé šaty, jako host na svatbu, tak jsem byla z toho zoufalá. Prohledala jsem téměř vše, nakonec jsem stejně ve svém šatníku našla opravdu staré šaty, které jsem měla na maturitním plese. Já jsem naštěstí neměla ráda nikdy takové extra přezdobené šaty, takže tyto šaty, které jsem měla na maturitním plese, tak se daly opravdu skvěle využít i na svatbu. Když jsem byla host, řeknu vám, že jsem s těmito šaty měla opravdu veliký úspěch. Měly takovou krásnou volnější delší tylovou sukni a jinak to bylo v pudrově růžové a na dekoltu to mělo opravdu krásné třpytky.

Svatba se opravdu krásně vyvedla.

Sice ano, beru to, že to nebyl poslední módní výstřelek, ale také to nebylo žádné módní faux pass. A také se mi líbilo, že můj partner si vzal opravdu krásně dlouhý smoking. Tohle se mi moc líbí. Líbí se mi, když má smoking. Je to dlouhé sako, takové mírně oversize. A podle mého názoru na svatbu se tohle hodí. Ženich také měl krásný oblek, ale ten ho měl prý šitý na míru. Tohle mi právě říkala moje kamarádka nevěsta, která říkala, že její nastávající si nechal ušít oblek na míru. Tohle mi přijde od budoucího manžela opravdu krásné.