S autem nám život nikdy stačit nebude


Myslíte si, že pro život stačí jen auto? Tak to Vás moc zklamu, protože to rozhodně nestačí. My jsme velmi nároční, protože potřebujeme bydlet hlavně. Musíme mít střechu nad hlavou, která nám dává vlastně svým způsobem úplně všechno. Sice u auta je také střecha nad hlavou, ale není to dům. V autě si přeci nic neuvaříme, neumyjeme se, neuděláme základní potřeby, které člověk nejvíc potřebuje. My musíme mít nejprve základní věci, a pak auto se kterým se všude dostaneme, abychom mohly nakoupit věci do našeho domečku. To je naše největší lidská potřeba. Musíme si vyčistit zuby, obléct se, vyprat si oblečky, a na to nám rozhodně auto stačit nebude.

Auto

Proto rozhodně nemít auto nestačí hypoteka-bez-registru.net. My potřebujeme žít líp než jen v autě, proto, jak máme bydlení, tak potřebujeme i auto, protože bez auta se mnoho z nás neobejde. Auto nás všude zaveze, kam jen budeme chtít. Můžeme si zajet nakoupit, jet na dovolenou, prostě kamkoliv kam nás jen, a jen napadne. Proto se bez ničeho mnozí z nás neobejdou. Někdo potřebuje drahé auto, drahý majetek. Někteří jsou prostě velmi majetničtí. Každý člověk je jiný. Někdo žije více skromně, ale na někom vidíte ty drahé šperky, drahé domy, drahá auta. Prostě s tím nic nenaděláme.

Auto

Každému bychom měly přát to, jak žije. Někdo si prostě žije líp, někdo hůř. To, ale není důvod se někomu vysmívat, protože to se rozhodně nevyplácí. Někdo si dokonce musí půjčit i peníze, protože bez peněz si ještě nikdo nic nekoupil. Lidé chodí do práce od rána do večera, ale i přesto jim plat prostě nestačí, proto využiji půjčku, aby si mohly koupit třeba to, co ještě nemají. Někdo chce jezdit na drahé dovolené, tak to opravdu stojí moc peněz, takže finance rozhodně stačit nebudou. Každý s penězi vynakládá, tak jak uzná za vhodné. Někteří se bojí půjčit peníze, ale někteří prostě vědí, že budou mít na splácení, proto si mohou dovolit to, co mohou.