Překvapení v ložnici


Jenže ono přijde ještě něco, s čím asi tak nějak nepočítali. Možná později. A tak se stane jedné vlahé noci, že při erotických hrátkách s manželkou pán zjistí, že je všechna námaha zbytečná. Prostě že mají problém s erekcí. Přichází to většinou nenápadně a zcela nečekaně. A o to je to větší rána. Hlavně pro muže, protože to řádně zacloumá jejich sebevědomím. Nedokážete si představit, jak je to frustrující. Navíc on zpočátku neví, co se děje, pokud o tom již někde neslyšel nebo nečetl. Takže je zmatený a zoufalý. Nikomu nic nepoví, dusí to v sobě a nadává na celý svět. V tomto období se všeobecně doporučuje klidit se pánovi z cestu. Bezpečný okruh kolem něj je něco kolem sedmi a půl kilometru, ale raději víc. Nikdy se k takovému pánovi nepřibližujte a nemluvte na něj.

ložnice

Přitom je tohle všechno naprosto zbytečné, protože i tahle situace má své řešení a není jen jedno a není složité se k němu jakkoli dobrat. Chce to je špetku trpělivosti a drobátko odvahy zkoušet něco nového. Bez toho se přes toto počáteční stadium v podstatě dostat nelze. V každém případě si to musí probrat inkriminovaná dvojice. Ona to partnerka stejně pozná, či poznala, takže zde jsou obavy zbytečné.

ložnice

A stud? Nu, pánové, můžete se stydět, to ano a nemluvit se svou partnerkou, ale v tom případě klidně počítejte s tím nejhorším scénářem. Ona si může myslet, že jste si našel jinou dámu, https://www.novinky.cz/kultura/457461-damu-a-krale-drzi-zabavny-podivin-hadek.html a tak si ona najde jiného pána. A může to vše skončit tak, že se sejdete u rozvodového soudu. Ano, tento fiktivní scénář je velmi černý, ale věřte, že to tak končit skutečně může, pokud se s partnerkou nepostavíte oba problému čelem. Skutečně nemá smysl kolem toho chodit jako kolem horké kaše. Nic se tím nespraví a tím méně vyřeší. A vy přece oba chcete, aby to u vás zase klapalo jak v běžném životě, tak i v ložnici. A to je to, k čemu musíte dospět.