Nebojte se zubaře, nekouše!

Bojíte se zubaře? Nastal čas na to, abyste to už konečně změnili, a tak se dostali do nové éry svého života. Ano je tomu skutečně tak! Uvidíte sami! Každý měl někdy strach ze svého zubaře, ten zvuk, který je tak nepříjemný nejen pro pacienta, který tak leží na lehátku, ale i pro další pacienty, kteří sedí v čekárně. S námi se, ale už ničeho nemusíte bát, protože všechen strach hned po první návštěvě u nás, vás samozřejmě přejde. Mnoho z nás v dětství mělo zubaře, na kterého neradi vzpomínáme a takový zážitek si tak neseme do dospělosti. Není čas už s tím konečně něco začít dělat?

zub

Pokud jste navíc rodičem, který tak chce svému malému dítěti ukázat, že z tohoto doktora mít strach rozhodně nemusí, musíte se i vy přestat bát. V dnešní moderní době je spousta možností jak předejít bolestem při vrtání atd. Různé injekce nebo snad gely, které nám pomohou jsou k dostání u každého moderního zubaře. Péči o svůj chrup by nikdo rozhodně neměl zanedbávat, protože zubař to pozná. Jenomže co dělat, když vás to nebaví si neustále čistit zuby? Co takové elektrické zubní kartáčky, které tak odvedou práci za vás? Nebo ústní sprchy, díky kterým tak budete mít o dost nižší zubní plak, který se tak rád usazuje právě na zubech. Vymožeností je tolik, že z toho jde až hlava kolem. Kdo chce mít navíc nádherný a zářivě bílý úsměv, může u nás využít i dentální hygienu, která tak velmi rychle dokáže zesvětlit vaše zuby až od několik odstínů.

úsměv

Žádné skryté poplatky na vás u nás nebudou číhat, proto máme ceník uvedený na našich stránkách. Jsme zubní ordinace praha 10, a chceme pomáhat našim pacientům, kteří k nám zavítají. Nebo se snad chystáte na vytržení zubu, protože se s tím už nic nedá dělat? Pokud máte stále obavy, neváhejte a kontaktuje nás a my se vám co nejdříve ozveme, a společně už něco určitě vymyslíme k vaší spokojenosti, a také bezstarostnosti. Pokud víte o někom kdo by potřeboval pomoci s ošetřením zubu či zubů, a stále návštěvu odkládá u svého zubaře, tak ho odkažte právě k nám, a určitě mu tak pomůžete nejen od bolesti, ale také třeba i od zbytečného strachu, který stále má.