Láska pro mě

Myslím si, že každý člověk by měl v životě někdy pocítit lásku. Protože pravá láska člověku dává opravdu hodně, a to hlavně pocit klidu a příjemné svobody. A skvělý pocit toho, že je milován a může milovat. Abych se přiznala, tak já bych bez lásky opravdu asi už nedokázala vůbec žít. Protože jsem asi na lásce závislá. A to hlavně na lásce svých dětí. Jsem opravdu moc ráda, že mám tři krásné děti, které mě mají opravdu hodně rády. A že jsem se tak vychovala, aby měly úctu ke staršímu a taky aby ctily svou matku a otce. Jenomže otec bohužel už od nás odešel do nebe, takže bohužel už není mezi námi, což naše děti opravdu dost těžce nesly a mě to bylo hodně líto.

Láska je krásná.

Ani nevíte, jak je to veliká ztráta, jak mě to bolelo u srdce, když jedna láska z mého života odešla. A je to opravdu hrozné a já si myslím, že najít novou lásku pro mě bude velice těžké. A jsem sama s dětmi už tři roky a stále nevím, jak bych měla pokračovat dál. Nechci být vůbec sama, ale zase si nechci najít nějakého muže, protože potom mám špatný pocit z toho, že toho svého prvního zemřelého muže podvádím.

Chci se zamilovat.

Jenomže všichni víme, že lásce se nedá poručit. Mám stále výčitky svědomí a taky pocit, že jsem nevěrná. Je to normální? Jenomže Jak může být člověk nevěrný někomu, kdo už neexistuje? Je to takový paradox. Opravdu nechci být sama, ale nechci zase hledat nějakého muže. Takže jsem si řekla, že si dám ještě přesně rok oddych a uvidím, jak se budu cítit za rok. Vždyť přeci láska za to stojí. A vím, že láska je pěkná a důležitá, protože když jsem zamilovaná, tak jsem taky více šťastná a mám lepší náladu. Stejně asi tak jako všichni okolo. Věřte tomu, že láska dodává opravdu pocit pohody a uvolňuje hormon oxytocin, díky němuž pak budete více šťastní. A kdo by tohle nechtěl! Láska je pro všechny a je taky zadarmo.